Latvijas Goda aplis Dagdas novadā Latvijas Goda aplis Dagdas novadā
Logo

Latvijas goda aplis

Latvijas Goda aplis Dagdas novadā

Dagdas novada Andrupenes pagasta Zundos jau septīto reizi tiek svinēti „Kroma Kolna svētki”. Svētku iniciatori un saimnieki ir biedrība "Kroma Kolna bruoleste" biedrība aicina apmeklēt un izbaudīt svētkus un viduslaiku atmosfēru ikvienu interesentu.

Kroma kolnā svētku laikā būs iespēja iesaistīties dažādās seno latgaļu amatu un prasmju darbnīcās, piedalīties tematiskās spēlēs, aktivitātēs, cīņu paraugdemonstrējumos un turnīros. Kroma kolna svētkos savas prasmes demonstrēs ne tikai amatnieki un cīnītāji no Latvijas, bet arī kaimiņi no Baltkrievijas un Lietuvas. Svētkos muzikālo noskaņu radīs folkloras kopas no Dagdas novada "Olūteņi" un "Sovvaļnīki". Svētku laikā notiks "Kroma Kolna bruoleste" iekšējā sapulce, kuras noslēgumā tiks paziņoti un godināti aktīvākie "Kroma kolna bruolestes" biedri aizvadītajā sezonā.

Svētku svinīgā atklāšana ar svētku dalībnieku gājienu sāksies plkst. 14:00, no plkst. 15:00 apmeklētāji tiek aicināti sekot līdzi viduslaiku cīnītāju turnīram, kura finālā plkst. 21:00 tiek iegūta galvenā balva 250.00€. Notiks arī turnīri bērniem, kuros varēs iegūt loku ar bultām un vairogu ar zobenu. Kroma Kolnā šogad pirmo reizi zirgi, kurus no plkst. 18:00 piedāvā zirgu sēta "Klajumi", kā arī improvizēta zirgu kauja bērniem. Svētku noslēgumā plkst. 22:00, tiks aizdedzināta uguns skulptūra.

18.08.2018 14:00 - 23:00

Noderīgas saites