Latvijas Goda aplis Kocēnu novadā Latvijas Goda aplis Kocēnu novadā
Logo

Latvijas goda aplis

Latvijas Goda aplis Kocēnu novadā

Šogad kā Kokmuižas svētku tematika izvēlēta ceļš, precīzāk, septiņu ceļu ceļojums, tā simbolizējot septiņas alejas, kas kādreiz vedušas uz Kokmuižu.

7. septembrī, kā ierasts svētkus atklās pieskandinot Kocēnus un apkārtējo teritoriju ar braucošo pūtēju kvintetu. Tāpat 7. septembrī plānota arī Jāņa Kalnača grāmatas “Kokmuiža un tās alus darītava” atvēršana.

Savukārt 8. septembrī, visas dienas garumā, vēsturiskajā Kokmuižas teritorijā notiks dažādas aktivitātes gan lieliem, gan maziem.

No plkst. 14:00 – 18:00 pie Kocēnu dīķa norisināsies muižas tirdziņš, kur katrs interesents varēs tikt pie kāda amatnieku vai mājražotāju labuma.

Tāpat, dienas garumā Kokmuižas svētku apmeklētājus priecēs dažādi muzikāli priekšnesumi gan svētku viesu, gan Kocēnu novada pašdarbnieku kolektīvu izpildījumā.

Aktīvākie svētku viesi noteikti atradīs sevi Muižas spēlēs, kur būs iespēja izmēģināt savus spēkus dažādās aizraujošās un radošās aktivitātēs.

Mazākajiem svētku viesiem tiks piedāvātas dažādās radošās aktivitātes un darbnīcas.

Tiem, kuri svētkus vēlēsies izbaudīt klausoties vinila plašu mūziku šūpuļtīklā, parkā aiz Kokmuižas tiks piedāvāta īpaša atpūtas zona, bet Kokmuižas svētkus noslēgs Normunda Rutuļa, Elzas Rozentāles un Jelgavas BigBand koncerts un īpašs festivāla Latvijas Goda apļa gaismas objekts.

Kokmuižas svētki, kā ierasts, neizpaliks arī bez dažādām ekskursijām, sarunām un Kokmuižas vēstures izzināšanas.
Plašāka informācija par svētku norisi sekos!

Tiekamies 4. Kokmuižas svētkos, Kocēnos 7. – 8. septembrī!

07.09.2018 18:00 - 08.09.2018 23:00

Noderīgas saites