Latvijas Goda aplis Pļaviņu novadā Latvijas Goda aplis Pļaviņu novadā
Logo

Latvijas goda aplis

Latvijas Goda aplis Pļaviņu novadā

13. jūlijā Pļaviņu novads ielūdz uz novada svētkiem - “Piektdienas Pēcpusdienas Pikniku Pļaviņu Pļavā”. Piektdienas vakarā Pļaviņās, Daugavas 50 jeb Pļaviņu pļavā, aicināti pulcēties tuvi un tāli, mājinieki un viesi, lai kopā baudītu pēc Daugavas, vīgriežiem un laimes smaržojošo vasaras vakaru.

No plkst. 18.00 iekārtošanai tiks ierādītas piknika vietas. Organizatori aicina īpaši piedomāt pie noformējuma. Krāšņākās un neparastākās piknika vietas tiks pie balvas!  Arī paši pasākuma dalībnieki aicināti ievērot dreskodu – ģērbties puķu raksta apģērbos.

Vakara gaitā piknikotāji varēs baudīt Pļaviņu plostnieku putru un Pļaviņu padzērienu. Par pārējo cienastu jāparūpējas un līdzi jāņem pašiem.

Plkst. 19.00 ar koncertu “Es dziedu, es dejoju Latvijai” vakaru ieskandinās Pļaviņu amatiermākslas kolektīvi, kas tikko būs atgriezušies no Dziesmu un deju svētkiem un svētku sajūtas, atmosfēru un noskaņu būs atveduši līdzi uz Pļaviņām. Koncertā piedalīsies JDK “Daugaviņa”, VDK “Vidupe”, koris “Loreleja” un Klintaines pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Dzirnas”. Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2018” dalībnieki – folkloras kopa „Āre”. Vietalvas pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Zīle” un Aiviekstes pagasta senioru vokālais ansamblis „Ābeļziedi”.

“Piektdienas Pēcpusdienas Piknikā Pļaviņu Pļavā” varēs baudīt novada amatiermākslas kolektīv priekšnesusmus, vērot ne vien citus dejojam, bet profesionāla horeogrāfa pavadībā arī paši iesaistīties pļavas dančos.

Iestājoties tumsai, Pļaviņu naksnīgās debesis pārsteigs uguns šovs.

No plkst. 22.00 līdz rīta gaismai Pļaviņu pļava pārvērtīsies par zaļumballes vietu. Ballē muzicēs “Rumbas kvartets”.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Aigars Lukss – Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs
Silga Stučka – Pļaviņu novada domes deputāte

Goda viesu kārtā šajā vakarā tiks celti TDA “Daugaviņa” dalībnieki, jo deju ansamblis šogad svin 70 gadu jubileju. Gaidīsim visus bijušos ansambļa dalībniekus, bet, jo īpaši, organizatori lūdz pieteikties dalībniekus, kuri dejojuši līdz 1970. gadam, zvanot +371 29251711.

13.07.2018 18:00 - 14.07.2018 02:00

Noderīgas saites

Nokļūšanai pasākumos aicinām izmantot sliežu transportu – AS “Pasažieru vilciens” www.pv.lv