Latvijas Goda aplis Talsu novadā Latvijas Goda aplis Talsu novadā
Logo

Latvijas goda aplis

Latvijas Goda aplis Talsu novadā

Latvijas Goda aplī ienāk kurzemnieki - Talsu novads aicina ciemos uz Sabiles Karstvīna svētkiem!

Sabiles Vīna kalns, vistālāk ziemeļos augošais vīnogu dārzs, ir Sabiles un Talsu novada lepnums. Sasildīties, gaidot ziemu un svētku laiku, piešaut ikdienas dzīvei kādu "garšvielu" aicina  Sabiles kultūras nams sadarbībā ar Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centru un piedāvā daudzveidīgu svētku programmu visas dienas garumā pasākumā KORIANDRS – festivāls “Latvijas Goda aplis” – staro Vīna kalns Sabilē. Sabilē būs viss! - sākot ar amatnieku un vīna tirdziņu, piparkūku darbnīcām un skolēnu teātra izrādi un beidzot ar jautrām sporta spēlēm, degustācijām un lielās egles iedegšanu kopā ar rūķīšiem.

No bagātīgās karstvīna garšvielu buķetes, kas caurvij dienas programmu, Latvijas Goda aplim ticis smaržīgais KORIANDRS. Kāpēc tā? - atbrauc uz Sabili un noskaidro!

Gaismas objekts: projekcija un vides izgaismojums "Staro Vīna kalns Sabilē". Objekts vislabāk aplūkojams pie Sabiles vina kalna vārtiem

Interesanti! - Sabiles Karstvīna svētki notiks ceturto reizi, savukārt Sabiles Vīna svētki jau kopš 1999. gada nemainīgi notiek vasaras pašā plaukumā - jūlija pēdējā nedēļas nogalē.

Novada Goda saimnieki: Baiba un Aldis Circeņi SIA “Kroņstrauts”, zīmola Sabiles sidrs saimnieki, tēlnieks Ojārs Feldbergs, mākslinieks Andris Millers, brīvmāksliniece Gerda Zeberiņa, Talsu novada domes priekšsēdētājs Edgars Zelderis

Latvijas Goda apli Talsu novadā organizē

Sabiles kultūras nams sadarbībā ar Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centru

SIA “Kroņstrauts” – zīmols Sabiles sidrs

SIA “ARTISTIC” (gaisma, instalācija)

SIA “VISOUND” (apskaņošana)

Mākslinieks Anris Millers

Pasākuma finansētājs: Talsu novada pašvaldība, biedrība “Staro100”