Latvijas Goda aplis Tukuma novadā Latvijas Goda aplis Tukuma novadā
Logo

Latvijas goda aplis

Latvijas Goda aplis Tukuma novadā

Rožu svētki šogad būs veltīti Latvijas 100gadei. Tādēļ arī svētku nosaukums - "Sapnis par rozi Latvijai" .
Svētku dienā kā parasti visus priecēs lielākais dzīvo rožu vainags pilsētas centrā. Pirmo un pēdējo ziedu vainagā ievietos svētku patronese Māra Zālīte un Goda saimniece Anita Stikāne. Vainaga veidošanas noslēgumā sirsnīgākais mirklis – rožu ziedlapiņu salūts.

Pilsētas centrā romantiskā skatuve, mūzika, floristu darbi – arku dekori “Vārti uz sapņiem”, floristikas izstāde “Mana roze Latvijai”, rožu tirgus un Smukumlietu tirdziņš, Mākslinieku iela un, protams, tradicionālā fotoorientēšanās ģimenēm.

“Gaismas roze naksnīgajā Tukumā pirms 100 gadiem” – nakts tumsā īpašās gaismas atmirdzēs pilsētas baznīcās. Tas būs viens no Vislatvijas pasākuma - "Latvijas Goda aplis" Tukumā pasākumiem.

Pauzera pļavās iedvesmojoša festivāla gaisotne “Rožu pikniks”. Uz lielās skatuves spēlēs “Dakota”, “Colt”, “Musiqq”, Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Atis Ieviņš, Harijs Zariņš, Intars Busulis un “Abonementa orķestris”. Pārsteigumus sola Igaunijas lentošanas meistari un “Spark Drummers” no Lielbritānijas.

Rožu kolekcijas dārzs “Rozītes” būs atvērts visu dienu ģimenēm ar bērniem, kur lielus un mazus priecēs koncerti un radošās darbnīcas.

Dienas programma ar visu pasākumu uzskaitījumu sekos drīzumā.

14.07.2018 00:00 - 15.07.2018 00:00

Noderīgas saites

www.tukums.lv

www.visittukums.lv

www.pv.lv